Firma LandPark zajmuje się zarówno realizacjami ogrodów od A do Z, jak również budową pojedynczych elementów infrastruktury ogrodowej.

Podstawą do wykonania Państwa ogrodu jest projekt techniczny. W oparciu o niego, opracowuje się kosztorys oraz terminarz prac.

 

Nowoczesny ogród wyposażony jest w szereg rozwiązań sprawiających, że ilość czasu potrzebnego do jego utrzymania znacznie się zmniejsza. Podstawowym rozwiązaniem oszczędzającym czas, a także pieniądze jest system automatycznego nawadniania. Dzięki jego zastosowaniu, ograniczamy ilość wody potrzebną do podlania ogrodu, a także nasz czas. Położenie agrowłókniny w rabatach ograniczy rozprzestrzenianie się chwastów, a co za tym idzie, oszczędzi nasz czas potrzebny do ich pielenia. Siatka na krety znajdująca się pod trawnikiem oszczędzi nam widoku zrujnowanego trawnika.  To tylko niektóre ze stosowanych obecnie rozwiązań w ogrodach. Niezwykle ważnym jest, aby wszystkie one oparte były na sprawdzonych materiałach i wykonane w fachowy sposób. Tylko w ten sposób zapewnią nam one pożądane rezultaty.

 

W wielu ogrodach spotykamy także inne elementy, dodające im blasku: mała architektura, oświetlenie, a także elementy wodne (zbiorniki wodne, kaskady, fontanny). W dobrze zaprojektowanym ogrodzie, wszystkie te składowe współgrają ze sobą, tworząc niespotykane efekty. Także i tutaj ważne jest, aby wykonane były one w sposób staranny z wysokiej jakości materiałów.

 

Decydując się na firmę LandPark, mają Państwo gwarancję wysokiej jakości wykonanych prac i zastosowanych materiałów. Zapraszamy do obejrzenia naszych dotychczasowych realizacji w galerii.